Winiarka Berg – praktyczne i eleganckie rozwiązanie

Wino to niezwykle smaczny trunek, ale żeby zachowało swoje właściwości i walory smakowe powinno być odpowiednio przechowywane. Doskonałym rozwiązaniem jest zakup winiarki, w której możesz stworzyć najlepsze warunki dla wina. Przydaje się ona zarówno w domu, jak i hotelu, czy też restauracji. W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości winiarki o różnej pojemności. Dobrym wyborem jest winiarka Berg, którą cechuje duża trwałość i co najważniejsze, cicha praca. Można w niej zamontować zarówno poziome, jak i ukośne półki. Zakup winiarki to rozwiązanie bardzo praktyczne, wygodne i bezpieczne. Nie musisz się już martwić, gdzie przechowywać wino i czy nie ulegnie ono zepsuciu. Warto także wiedzieć, że oferowane przez nas winiarki objęte są bardzo długą gwarancją.

Winiarka Berg wolnostojąca i do zabudowy

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno winiarki wolnostojące, jak i do zabudowy. Winiarki do zabudowy możesz z powodzeniem umieścić pod blatem. Ich zaletą jest to, że nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie są bardzo pojemne. Natomiast winiarki wolnostojące możesz postawić w dowolnym miejscu. Doskonale uzupełniają wystrój pomieszczenia i komponują się z innymi meblami. Istotne jest to, że niektóre z nich są w stanie pomieścić nawet niemal 200 butelek. Ponadto wszystkie urządzenia wyposażone są w specjalne szyby chroniące butelki z winem przed nadmiernym światłem.

Dwustrefowe winiarki

Jeżeli lubisz różne gatunki wina lub prowadzisz restaurację, postaw na praktyczną winiarkę Bergi dwustrefową. Umożliwia ona jednoczesne przechowywanie win o zupełnie różnych wymaganiach. Warto wiedzieć, że w każdej strefie możesz ustawić zupełnie inną temperaturę. Dzięki temu nie musisz kupować drugiej winiarki, więc zaoszczędzisz sporo miejsca i pieniędzy. Zakres temperatur oferowanych przez nas winiarek wynosi zazwyczaj od około 5 do 18-20 stopni Celsjusza, co umożliwia dostosowanie warunków do specyfiki gatunku oraz Twoich preferencji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl